Agenti Transport Valori

ROSEGUR S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura securitatea transportului de valori.

CERINTE

Certificatul de calificare profesionala ca Agent de securitate;
Permis de conducere cat. B - experienta minim 1 an;
Disciplina, punctualitate, constiinciozitate;
Spirit de echipa;
Atentie distributiva;
Neinscris in cazierul judiciar.

BENEFICII OFERITE

Conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;
Bonusuri in concordanta cu realizarile profesionale;
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru profesionist si competitiv.

ROSEGUR este una dintre principalele companii din Romania care activeaza in industria de securitate. Compania noastra utilizeaza tehnologii calitativ superioare si inovative, bazate pe experienta globala a Prosegur, a treia companie de securitate din lume.

Pentru noi sunt importante persoanele, capitalul uman. Avem cei mai buni profesionisti, nu doar datorita pregatirii lor ci si spiritului lor de echipa. Prin sisteme de pregatire, programe de motivare si de fidelizare si printr-o politica de promovare interna permanenta, incercam sa oferim angajatilor companiei oportunitatea unei dezvoltari depline. Gestiunea strategica a resurselor umane este unul dintre punctele forte care ne-a transformat in compania lider din acest sector. Capacitatile, experienta si motivarea angajatilor nostri sunt fundamentale pentru a oferi cel mai bun serviciu clientului. Gestiunea noastra are ca scop dezvoltarea profesionala a fiecarei persoane in functie de atuurile sale.