AGENTI de securitate in SECTORUL 3

SSG SECURITY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti sa lucrezi intr-o firma de top in domeniul Paza&Securitate?
Vrei sa ai un salariu competitiv si platit intotdeuna la timp?
Vrei sa fii respectat pentru serviciile pe care le oferi?
Vrei un loc de munca aproape de locul in care locuiesti?

SSG Security face angajari in sectorul tau!

Trebuie doar sa te programezi la un interviu!
0725500510, contact@ssg.ro

CERINTE

- Fara înscrisuri in cazierul judiciar
- Apt de munca din punct de vedere medical
- Studii medii
- Responsabil, punctual, disciplinat

BENEFICII OFERITE

- Medicina muncii GRATUIT*
- Curs de calificare GRATUIT*
- Tinuta de serviciu GRATUIT*

SSG Security este o firma de paza si protectie cu capital integral romanesc privat, avand ca obiectiv principal de activitate atat insotire persoane, paza si protectie personala, transport valori, exploatarea mijloacelor tehnice antiefractie, interventie rapida in eventualitatea unui eveniment, activitati de investigatie, protectie a bunurilor si a persoanelor, cat si paza obiectivelor, bunurilor, valorilor, oferind in acelasi timp servicii de consultanta in domeniu.