Agenti Comerciali

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa fii:
-Responsabil ResurseUmane
-Manager Raion
-Achizitor (pentru Bucuresti)
-Controlor De Gestiune
-Sef Serviciu Case
-Manager Departament

Avem o provocare pe masura ta!

-Ai pasiune pentru comert, experienta, dar nu ai libertatea de a lua decizii? Al abilitati de comunicare, coordonare si management al echipei?
-La Auchan vei fi responsabil de un centru de profit de cateva milioane de euro.
-Vei defini obiectivele economice si de resurse umane, pentru departamentul tau.
-Vei recruta, forma si anima echipa ta.
-Obiectivul tau va fi intotdeauna satisfactia clientului.

CERINTE

-Talentul si pasiunea ta pentru comert
-Studii superioare absolvite
-Experienta(e) in comertul cu amanuntul, respectiv resurse umane sau achizitii.

BENEFICII OFERITE

-O remuneratie atractiva (salariul de baza, bonus anual in functie de rezultatele tale).
-Statutul de Manager in Formare 6 luni inainte de preluarea mandatului cadrul scolii de Manageri si de -a lungul carierei dumneavoastra.
-Politica de gestionare a carierei.
-Ca sa nu mai vorbim de prietenie, dinamism ... tot ceea ce inseamna Auchan!

Avem incredere in tine!
Vino si implica-te in demersul nostru de a deveni hipermarket-ul preferat al tuturor romanilor!Ne vom dezvolta impreuna!

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 175.000 de colaboratori. In cei peste 40 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.