Agenti Call Center

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face?
- te vei ocupa de preluarea si solutionarea problemelor si solicitarilor clientilor prin apeluri, emailuri si conversatii pe chat;
- vei comunica eficient si empatic cu clientii magazinului si le vei oferi acestora informatii referitoare la stocuri, produse si livrari;
- vei comunica cu colegii tai de la celelalte departamente in vederea solutionarii problemelor si solicitarilor clientilor;
- vei respecta procedurile si regulile privind comunicarea cu clientii magazinului;
- vei lucra in Pipera, alaturi de angajatii celor mai importante companii multinationale;

CERINTE

Te cautam daca:
- esti student sau proaspat absolvent si doresti sa iti incepi cariera intr-un domeniu antrenant in care sa interactinezi cu oamenii;
- esti comunicativ si ai abilitati de interrelationare;
- esti energic, te integrezi usor intr-un colectiv tanar si iti place sa lucrezi in echipa;
- stii sa rezolvi o problema rapid si ai spirit de initiativa;
- ai disponibilitatea de a lucra in ture si poti aloca doua weekend-uri pe luna carierei tale;

BENEFICII OFERITE

Ce ti se va oferi?
- Salariu fix;
- Training la job;
- Colectiv tanar si prietenos;
- Mediu de lucru dinamic;

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement