Agenti Call Center

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru clientul nostru, unul dintre cele mai importante magazine online, Agenti Call Center.

Agentii Call Center se vor ocupa de preluarea si solutionarea apelurilor/mailurilor si conversatiilor de pe chat. Acestia vor comunica eficient si empatic cu clientii magazinului si le vor oferi acestor informatii referitoare la stocuri, produse, livrari.

CERINTE

Te cautam daca:
- esti student sau proaspat absolvent si doresti sa iti incepi cariera intr-un domeniu nou in care sa interactionezi cu oamenii;
- daca doresti sa iti dezvolti o cariera si nu stii de unde sa incepi;
- daca esti energic, te integrezi usor intr-un colectiv tanar si iti place sa lucrezi in echipa;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix
Training on job

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement