REPREZENTANT VANZARI BUCURESTI - B2B & WEB AGENCY

ROEXPO DISTRIBUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatul are urmatoarele responsabilitati:

- Stabilirea de contacte noi din domeniul rezervat si introducerea acestora in baza de date personala.
- Contactarea persoanelor de decizie din companii (Marketing manager, PR. General Manager etc.)
si trimiterea ofertelor catre acestia.
- Incheierea de contracte cu respectivii clienti

Structura portalurilor B2B poate fi accesata la adresa www.roexpo.ro sau www.expomedical.ro
Exista un total de 12 portaluri de afaceri, fiecare specializat pe un anumit domeniu.
Avem 3 cataloage tiparite cu aparitie anuala sau bianuala si mai multe aparitii media

CERINTE

Suntem in cautarea a 10 persoane care:

- stiu sa acceseze paginile web, sa trimita un email si sa redacteze un text
- stiu sa poarte o discutie telefonica, au o voce placuta si dictie buna
- sunt dornice de un venit cat mai mare
- sunt persoane comunicative
- sunt deschise spre a invata lucruri noi

Experienta anterioara constituie un avantaj dar nu e un criteriu decisiv.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

- Un venit motivant care creste in functie de realizari, prime de performanta
- Smartphone cu minute nelimitate, calculator, internet
- Un mediu de lucru placut intr-un spatiu de birouri nou locatia fiind in una din cele mai
inalte cladiri din capitala : MONACO TOWERS

- Statia de metrou Dimitrie Leonida - langa sediu

ROEXPO are deja 8 ani de experienta in domeniul publicitatii tiparite si publicitatii online.
Cele mai mari companii ne-au acordat increderea lor si sunt clientii nostri inca
de la inceput.

ROEXPO acopera 95% din domeniile de activitate prezente in Romania si asigura
promovarea clientilor prin: cataloage tiparite, ghiduri, cele 12 portaluri,
facebook, mailing etc.

ROEXPO functioneaza ca o agentie de publicitate full service, realizam tot ceea ce reprezinta
imaginea clientilor nostri: corporate identity, pliante, cataloage, bannere, pagini web.

Impreuna formam o echipa minunata. Te asteptam alaturi de noi !