Agent vanzari servicii web - lucrul de acasa

S.C. TOP GLOBUS CONNECT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- nu este necesara experienta, se asigura training (se ofera toate informatiile necesare vanzarii serviciilor), se lucreaza de acasa ;
- prezinta un avantaj abilitatile de vanzare si negociere, vorbire fluenta, bune abilitati de comunicare;
- comision foarte avantajos din comenzile aduse;
- program flexibil, creat in functie de nevoile tale.

CERINTE

Interactioneaza cu clientii, identifica nevoile acestora si propune cele mai potrivite solutii pentru acestia (vanzare servicii web);
Da dovada de atitudine proactiva in prezentarea si vanzarea produselor, prin cunoasterea excelenta a acestora si prin cunoasterea si abilitatea de a pune in practica tehnicile de vanzari;
Activitatea se poate desfasura de acasa, vanzarea serviciilor fiind efectuata telefonic si pe internet (fiind necesara conexiunea la internet). Se asigura toate materialele si suportul necesar procesului de vanzare.

BENEFICII OFERITE

- puteti lucra de acasa, program 100% flexibil
- comision avantajos, venituri minime ce depasesc media salariala, conditionate de rezultate;
- training gratuit

Sitto reprezinta brandul unei companii tinere, in plina dezvoltare, dedicata serviciilor si solutiilor IT. Oferim servicii de webdesign profesionale, incepand de la crearea de site-uri de prezentare, magazine online, gazduire web, servicii de design pentru logo-uri, carti de vizita, flyere, servicii promovare site etc. Echipa noastra se bazeaza pe o vasta experienta in domeniul dezvoltarii site-urilor si a aplicatiilor web, de aceea consideram cu tarie ca oamenii pasionati , dedicati si ambitiosi pot contribui semnificativ la succesul unei companii.