Agent Vanzari - servicii web

Wired Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mod de gândire orientat spre client
- Abilităţi de comunicare (argumentare concisă şi logică, abilitate de a observa pasiv şi eficient)
- Deschis la provocările profesionale
- Spirit de echipă
- Cunoștințe de operare pe calculator
- Cunostinte comerciale, abilitati de negociere si de comunicare
- Capacitate de planificare si organizare;

CERINTE

Prospectarea telefonica a clientilor potentiali
Programarea intalnirilor
Prezentarea ofertelor actuale
Organizarea agendei zilnice
Contactarea potentialilor clienti si demararea colaborarii cu acestia
Stabileste si mentine legatura cu clientii
Prospecteaza piata in vederea identificarii si contactarii potentialilor clienti;
Responsabil de negocierea si incheierea contractelor
Identificarea și întelegerea nevoilor clienților, cu scopul de a propune spre vanzare serviciile optime care se potrivesc nevoilor exprimate de aceștia

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru plăcut, într-o zonă liniștită, aproape de metrou Eroilor
Oferta financiara atractiva, corelata cu performantele: salariu + bonusuri
Program flexibil

Wired Design este o agentie de web design (realizare website, blog, magazin online), web development, graphic design (grafica & design publicitar) si consultanta cu sediul in Bucuresti care ofera servicii complexe in domeniul designului web, designului grafic (realizare pliante, flyere, afise, postere, brosuri, cataloage, logo-uri, carti de vizita, etc) si alte servicii conexe la cele mai inalte standarde (Ex. Webdesign, Re-design Site, Intretinere site web, optimizare SEO website si promovare site web (web marketing), programare web – magazin online, CMS (Content Management System), aplicatii complexe, grafica, design si productie publicitara, servicii de imagine si servicii de hosting.
Scopul nostru este acela de a pune in slujba clientilor nostri experienta vasta in domeniu (activam pe piata de profil din Romania din anul 2008) si spiritul creativ pentru a oferi produse si servicii la cele mai inalte standarde.