AGENT VANZARI SERVICII FINANCIAR - CONTABILE

UNIONCONT EXPERT

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Realizarea planului de vanzari , a target-ului;
• Se ocupa de relaţia cu clientul (prezentari, intalniri, propuneri, rapoarte, contracte);
• Raspunde de asigurarea maximei profitabilitati pentru companie prin realizare de noi contracte si mentinerea celor existente;
• Are obligatia de a dezvolta relatiile cu clientii si trebuie sa manifeste un spirit pro-activ;
• Raportari saptamanale si lunare;

CERINTE

• Experienta minim 1 an de zile in vanzari de servicii financiar contabile
• Atentie distributiva si la detalii, gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza
• Capacitate de a lucra in conditii de stress
• Carnet Auto – Caregorie B
• Vorbitor de limba engleza avansat

BENEFICII OFERITE

• Mediu de lucru dinamic cu posibilitati de dezvoltare personala.
• Telefon mobil.
• Laptop.
• Masina de serviciu pentru deplasari in interesul firmei.

Companie de servicii profesionale de contabilitate completa, consultanta finaciar contabila si fiscala, servicii de salarizare si resurse umane.