Agent vanzari regional - automatizari - vanzare activa pe proiecte

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificare noi parteneriate in proiectele de constructii/reabilitari/amenajari in vederea promovarii produselor companiei.
- Cautarea activa a proiectelor de constructie dezvoltarea unei relatii pe termen lung cu arhitecti, proiectanti, antreprenori.
- Dezvoltarea retelei de distributie pe zona alocata (Bucuresti + Sud).
- Furnizare consultanta tehnica clientilor din portofoliul firmei dar mai ales si potentialilor parteneri.

CERINTE

• Experienta pe o pozitie similara minim 3 ani
• Cunostinte si experienta in vanzari, in domeniul tehnic (procese de vanzare cu ciclu lung)
• Experienta in companii care distribuie profile din aluminiu pentru fatade reprezinta un avantaj
• Bune abilitati de comunicare si relationare
• Persoane proactive, orientate catre rezultat si capabile sa genereze relatii pe termen lung.
• Absolvent studii superioare - facultate cu profil tehnic sau economic
• Limba engleza nivel avansat
• Permis conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si comision, masina, laptop, telefon. Lucrul intr-un mediu profesionist.

Furnizam solutii extinse pentru proiecte de Resurse Umane inca din 2005. Adaptam cu succes noile tendinte in domeniul Resurselor Umane si utilizam creativ oportunitatile pe care le ofera mediul economic pentru atingerea target-urilor comerciale si de comunicare ale partenerilor nostri.

Munca noastra include solutii bazate pe analize si experienta, programe de implementare a strategiilor de retentie si motivare personal adaptate fiecarui partener, analize complete ale profilurilor candidatilor, selectia strategiei optime pentru implementarea fiecarui proiect, evaluarea si monitorizarea eficientei solutiilor propuse.

Aceasta se traduce in programe inteligente sustinute prin baze de date complete si complexe, aplicatii web, portaluri de informare si socializare, baterii de teste concepute si implementate impreuna cu fiecare dintre parteneri, campanii de marketing online si head-hunting.

Misiune: sa contribuim la indeplinirea obiectivelor partenerilor nostri prin abordarea celui mai important capital al oricarei companii; cel intelectual!