Agent vanzari/promovari prin telefon

Protector System

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Inginer Vanzari full time sau part time, pentru activitate de promovare telefonica sisteme supraveghere video.
Responsabilitati:
- identificarea si contactare telefonica a potentiilor clienti;
- oferirea de informatii despre oferta societatii;
- stabilirea de intalniri de vanzare pentru agentii de vanzari
- activitati de promovare web.

CERINTE

cunostinte operare PC (Office)
bun organizator
abilitati de comunicare dezvoltate

Constituie un avantaj
1. Experienta in cel putin unul dintre urmatoarele domenii:
- domeniul relatii clienti sau
- domeniul vanzarilor (indiferent de produs).
2. O buna cunoastere a limbii engleze (scris, citit, vorbit);

BENEFICII OFERITE

- salariu progresiv
- prime si bonusuri

Proiectare si executie - sisteme electronice de securitate, retele structurate date-voce, sisteme de automatizare cladiri inteligente, instalatii electrice.