Agent vanzari prin telefon (telesales)

SC ABIRA WEB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se lucreaza de acasa
- prospectarea pietei pentru a atrage noi clienti;
- analiza si evaluarea posibilitatilor de a oferta clientii identificati;
- promovarea si vanzarea (prin telefon) a serviciilor oferite de compania noastra;
-introducerea informațiilor obținute în baza de date a companiei;
-raportarea activitatii intreprinsă zilnic/săptămânal;

CERINTE

OBLIGATORIU proaspat absolvent / absolventa liceu sau facultate
OBLIGATORIU sa nu fi avut alt loc de munca

- bune abilitati de comunicare;
- perseverenta;
- implicat;
- dornic sa invete;
- orientat catre rezultate si dezvoltare;
- deschis pentru lucrul cu oamenii;
- capacitate de relationare;
- cunostinte de operare pe calculator (Windows, MS Office);
- posibilitate de lucru full time de luni pana vineri in intervalul 9:00-17:00.

Companie care activeaza in domeniul IT. Oferim servicii de creare gazduire si promovare siteuri web.