Agent vanzari magazin online

CHANTAL DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
• Monitorizare magazin online, urmarire primire, derulare si expediere comenzi prin intermediul unui sistem CRM deja implementat
• Actualizare magazin online – adaugare produse, prelucrare fotografii, actualizare/adaugare descrieri, realizare bannere pt. prezentarea promotiilor actuale, adaugare/modificare preturi
• Monitorizare si derulare campanii online
• Realizare emailuri (html) cu ofertele actuale si trimiterea lor prin email cu ajutorul unei platforme dedicate (Newsman)
• Realizare statistici, rapoarte, analize
• Alte activitati specifice, necesare bunei desfasurari a activitatii companiei.

CERINTE

Candidatul ideal:
• Cunostinte operare PC (Excel, Word)
• Cunostinte eMail Marketing, Facebook Ads si Google AdWords – avantaj
• Cunostinte SEO - avantaj

BENEFICII OFERITE

transport gratuit

Compania CHANTTAL este un brand in plina dezvoltare, producator de confectii textile exclusiv dama, prezent pe piata din Romania de peste 10 ani, cu parteneri in toata tara si in comunitatea Europeana