Agent vanzari (lb. olandeza, lb. suedeza, lb. norvegiana)

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

UPA Solutions recruteaza pentru o companie multinationala!

- Vorbitori de limba suedeza pentru Targu-Mures
- Vorbitori de limba norvegiana pentru Cluj-Napoca
- Vorbitori de limba olandeza pentru Bucuresti

Responsabilitatile postului:

- Preluarea de informatii catre client
- Prezentarea serviciilor oferite
- Introducerea informatiilor in baza de date

CERINTE

Candidatul ideal:

- Absolvent studii medii (diploma de bacalaureat obligatoriu)
- Persoana dinamica, rezistenta la stres
- Abilitati de comunicare/ vanzari prin telefon
- De preferat experienta in domeniu
- Persoana serioasa

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Contract de munca pe o perioada nedeterminata
- Pachet salarial fix + bonuri de masa
- Bonusuri in functie de realizari
- Participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora iti poti perfectiona cunostintele si dezvolta noi abilitati
- Perfectionare profesionala continua prin lucrul efectiv alaturi de o echipa de profesionisti

Cei interesati pot trimite CV-ul pe adresa vreaujob@upasolutions.ro sau pot suna la 021.347.00.11.
Cei care vor sa se relocheze in orasele mentionate mai sus sunt de asemenea invitate sa aplice!

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro