Agent Vanzari in Domeniul Electric

Interim Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti in domeniul electricitatii (firme, uzine sau spitale care au un - departament de intretinere, firma de instalare electrice, distribuitor de echipamente electrice, firma de constructii etc.).
- Consultanta si expertiza tehnica in domeniu.
- Elaborare de oferte comerciale, negociere si finalizare a contractelor comerciale.
- Redactarea de rapoarte privind intalnirile de lucru.

Obiectiv : atragerea, convingerea si fidelizarea clientilor.

CERINTE

- Experienta pe un post similar;
- Cunostinte echipamente electrice (inginer sau tehnician). Experienta sau pregatire de electrician ar putea constitui un avantaj.
- Carnet de conducere cat. B;
- Cunostinte operare Excel, Word;
- Abilitati comerciale si de comunicare,
- Persoana organizata si proactiva;
- Siguranta de sine, capacitate de convingere.
- Autonomie, sinceritate, perseverenta, credibilitate, spirit de initiativa.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv care include: tickete de masa
si masina de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Agentia de recrutare si plasare forta de munca