Agent vanzari in domeniul electric

Interim Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti in domeniul electricitatii (firme, uzine sau spitale care au un „departament de intretinere”, firma de instalare electrice, distribuitor de echipamente electrice, firma de constructii etc.).
- Consultanta si expertiza tehnica in domeniu.
- Elaborare de oferte comerciale, negociere si finalizare a contractelor comerciale.
- Redactarea de rapoarte privind intalnirile de lucru.

Obiectiv : atragerea, convingerea si fidelizarea clientilor.

CERINTE

Experienta pe un post similar;
- Cunostinte echipamente electrice (inginer sau tehnician). Experienta sau pregatire de electrician ar putea constitui un avantaj.
- Carnet de conducere cat. B;
- Cunostinte operare Excel, Word;
- Abilitati comerciale si de comunicare,
- Persoana organizata si proactiva;
- Siguranta de sine, capacitate de convingere.
- Autonomie, sinceritate, perseverenta, credibilitate, spirit de initiativa.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv care include : tickete de masa
si masina de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Agentia de recrutare si plasare forta de munca