Agent Vanzari Door to Door

Telekom

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent Vanzari Segment Rezidential
Construieste-ti o cariera solida in vanzari alaturi de echipele de vanzari D2D(Door to Door)

CERINTE

Dornic de afirmare
Sa ai nevoie de bani

BENEFICII OFERITE

-salarii atractive
-comisioane maxime
-bonusuri
-trainig gratuit
-oportunitati de cariera

Telekom Romania este un brand de telecomunicaţii nou și dinamic, care oferă servicii de telecomunicaţii fixe şi mobile complete, inovatoare, simplificate și personalizate pentru o comunitate vastă de clienți, cu peste 10 de milioane de contracte de servicii.Prin cei doi operatori, Telekom Romania Mobile Communications şi Telekom Romania Communications, Telekom Romania oferă servicii integrate de telecomunicații, astfel încât clienţii să beneficieze de o experiență completă şi plină de satisfacţii: servicii de voce și date mobile 3G și 4G mobile, telefonie fixă tradițională, internet de mare viteză și televiziune pe mai multe tehnologii, inclusiv IPTV precum și conținut de înaltă calitate și exclusivități. Echipa de vanzari D2D PROSOLUTION este cea mai puternica forta de vanzare D2D, fiind in acelasi timp o scoala de vanzari care creaza agenti de vanzari performanti care gasesc in cadrul companiei atat satisfactii financiare deosebite cat si oportunitati de cariera.