agent vanzari, director vanzari

HELP MULTISERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea serviciilor companiei, mentinerea contactului cu clientii existenti, atragerea de noi clienti si contracte, intocmirea de oferte.
Incheierea contractelor cu clienti - urmarirea derularii acestora.
Marirea portofoliului de clienti - realizarea targetului stabilit
Mentinerea unei relatii permanente cu clientii existenti si cu cei potentiali, acordandu-le asistenta pe tot parcursul procesului.

CERINTE

Experienta in vanzari de preferabil in domeniul de servicii de curatenie si intretinere cladiri

Spirit analitic si abilitati foarte bune de comunicare - Bun negociator -
Perseverent - Prezentabil si cu spirit de echipa
Cunostinte PC - MS Office
Permis de conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Bonuri de Masa
Decontare transport
Prime de sarbatori, si alte bonusuri / prime in functie de realizari

Companie cu capital privat, infiintata in 2007, in plina expansiune, specializata in servicii de curatenie si intretinere pentru spatii industriale si civile.