Agent vanzari (contract de colaborare)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
- Agentul de vanzari asigură promovarea şi vânzarea directă a produselor către clienţi;
- Prospectează piaţa pentru identificarea potenţialilor clienţi;
- Intermediază încheierea contractului de vânzare-cumpărare;

CERINTE

- Persoana dinamica, organizata, responsabilă, orientata către rezultate.
- Dorinta unui venit mai mare.
- Experienta in vanzari constituie un avantaj.

Conditie obligatorie a agentului de vanzari
- trebuie sa fie persoana fizica autorizata PFA,I.I.,SRL
- sau daca nu este, să fie dispus sa devina PFA

BENEFICII OFERITE

- Organizarea timpului dupa bunul plac al colaboratorului.
- Comision substantial din vanzari, pe baza contractului de colaborare.

Comisionul va fi platit in functie de performanţă.

Nu există target de atins: eşti plătit după fiecare comandă finalizată!

Sprijin si sustinere din partea companiei.

Risc 0.

Poate fi din orice colt a tarii.