AGENT VANZARI - Bucuresti / Oradea / Tg. Mures

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sub directa coordonare a superiorului, RESPONSABILITATILE tale sunt:
- sa indeplinesti obiectivele de vanzari stabilite
- sa dezvolti si sa mentii relatia cu clientii alocati
- sa atragi clienti noi prin promovarea produselor si serviciilor oferite de firma
- sa te deplasezi zilnic la clientii din zona alocata
- sa urmaresti derularea contractelor (comanda, livrare, plata), sa fii prezent la client cand ajunge marfa
- sa stapanesti principalele caracteristici ale produselor comercializate (tabla, profile, teava, otel beton, oteluri inoxidabile si cu destinatie speciala)
- sa raportezi zilnic activitatea desfasurata

CERINTE

Absolvent(a) de studii medii:
- ai minim 2 ani experienta in vanzari (*)
- detii permis de conducere cat. B, fara evenimente rutiere majore si conduci frecvent de min 3 ani (*)
- poti face dovada de a performa intr-un mediu comercial dinamic, de a negocia cu succes si a comunica eficient (*)
- locuiesti intr-una din localitatile: Bucuresti, Oradea, Tg.Mures(*)
- esti dispus sa treci peste obstacole, sa-ti construiesti o cariera si sa fii alaturi de noi pe termen lung (*)
- esti responsabil(a) in indeplinirea sarcinilor ce iti revin, capabil(a) de a lucra in echipa, dar si individual
(*) Aceste cerinte sunt OBLIGATORII. Daca nu le indeplinesti pe toate, nu vei fi selectat.

BENEFICII OFERITE

Iti oferim masina, telefon, remuneratie pe masura realizarilor, oportunitatea de a face parte dintr-o echipa cu un know-how valoros in domeniu.

Distributie si procesare de produse metalurgice (tabla, profile, teava, otel beton, oteluri inoxidabile, oteluri cu destinatie speciala). Productie teava sudata, debitare tabla groasa cu oxigaz si plasma, debitare si fasiere tabla subtire, fasonare otel beton din colaci si din bare, carcasare. Comert produse petroliere si ingrasaminte chimice. Comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc

Site-urile firmei:
www.mairon.ro si www.mairon-tubes.ro