Agent Vanzari

Globelink International ( Romania ) Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentantul de vanzari desfasoara urmatoarele activitati:
Identifica si contacteaza telefonic potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
- Intocmeste oferte de marfuri;
- Acorda asistenta d.p.d.v. tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti;
- Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale;

CERINTE

Cunostinte:
-sa posede cunostinte temeinice in ceea ce priveste sistemul de vanzari;
Aptitudini:
-inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza);
-capacitate de organizare si conducere a activitatii serviciului;
-capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
-corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;

BENEFICII OFERITE

Oferta Avantajoasa