Agent vanzari

ENA Solutions Center srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate de teren in vederea reprezentarii firmei, a promovarii si vanzarii produselor oferite;
Largeste, intertine si actualizeaza portofoliul de clienti;
Consilieaza clientii si identifica nevoile acestora in vederea ofertarii;
Menţine în permanenţă relatia cu clientii;
Negociaza si gestioneaza contractele cu clientii firmei;
Monitorizeaza activitatile concurenţei pe zona alocată;
Raporteaza periodic activitatea desfasurata.

CERINTE

Experienta anterioara obligatorie de minim 1 an in domeniul vanzarilor (preferabil in domeniul componentelor auto);
Studii medii/superioare (preferabil tehnice);
Cunostinte de limba engleza si/sau franceza (preferabil);
Permis de conducere categoria.B - OBLIGATORIU;
Disponibilitate pentru deplasari in tara;
Abilitati de comunicare, negociere si in dezvoltarea relatiilor interpersonale;
Persoana organizata, perseverenta si persuasiva;

BENEFICII OFERITE

Flexibilitatea programului de lucru;
Telefon, laptop;
Se deconteaza cheltuielile pentru combustibil;
Comision atractiv in functie de vanzari, stabilit prin contract, fara plafon;
Bonusuri suplimentare pentru performante deosebite;
Posibilitate pentru masina de serviciu;
Posibilitate de dezvoltare profesionala.

Unic reprezentant in Romania al Sesaly Group France, comercializeaza produse destinate semnalizarii luminoase si sonore, sisteme de iluminat pentru autovehicule fabricate in Uniunea Europeana. Avem o echipa dinamica, flexibila si receptiva la ideile menite sa dezvolte compania.
Detalii despre companie la www.semnalizareluminoasa.ro
In cazul in care sunteti interesati va rugam sa transmiteti CV-ul la adresa de email: cariera@semnalizareluminoasa.ro.