Agent Vanzari

A&M WEB DESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluare si efectuare de apeluri telefonice pentru a prezenta oferta de servicii a companiei
- Programarea clientilor
- Trimiterea de emailuri cu oferta companiei
- Adaugarea de posibili noi clienti pentru companie
- Mentinerea relatiei cu posibilii clienti ai companiei si intretinerea relatiei cu acestia
- Participarea activa la sedinte

CERINTE

- Persoana pro-activa, orientata catre client si catre rezultate, atenta la detalii
- Abilitati bune de comunicare si vanzare
- Capacitatea de planificare si organizare a propriei munci
- Abilitati de operare a calculatorului (MS Office, Microsoft Outlook)

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, functie de realizari;
- atmosfera de lucru placuta;
- program de lucru flexibil;
- Mediu profesionist
- comision

Suntem o companie de web design si software, aflata in continua dezvoltare, cu clienti atat din Targu Mures cat si din restul tarii si strainatate