Operator Callcenter limba germană - Relatii Clienti

SC MOD COMMUNICATION SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatorului call center îi revin următoarele task-uri:
- să sune zilnic clienți
- să gestioneze fiecare client și să întrețină/îmbunătățească relația de colaborare cu acesta
- să fie dedicat și orientat către client
- să achiziționeze clienți noi urmând logistica și knowhow-ul echipei noastre
- să răspundă la telefon și să ofere asistență clienților

CERINTE

Candidatul ideal trebuie să îndeplinească următoarele cerințe:
- să cunoască foarte bine limba germană (atât scris cât și vorbit)
- să aibă abilități foarte bune de comunicare și organizare
-să aibă noțiuni de bază operare PC
- să fie punctual și serios
-pasiunea pentru limbile străine constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- un mediu de lucru plăcut și modern (postații de lucru echipate complet la cele mai înalte standarde)
- training și suport continuu
-target vânzări realizabil!
-program flexibil (6/8 ore cu pauză de masă) de luni până vineri (toate weekend-urile sunt libere)
- logistică la 360° (program personalizat de gestiune clienți, profesioniști specializați pe fiecare department în parte pentru organizare optimă)
- integrare într-o echipă de profesioniști care operează la nivel internațional
-posibilitate de promovare rapidă în funcție de performanțe
- salariu motivant

Compania noastră oferă servicii de logistică și asistență online de procesare date.