Agent Turism / Consultant Turim

Haisitu.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea produselelor companiei (cazare, sejururi, etc.)
- intocmirea documentelor de plata (facturi, chitante, etc.)
- conceperea si prezentarea de oferte
- preluarea clientilor
- asistenta pre si post-vanzare
- pentru candidatii cu experienta ca web editor in turism, structurarea si documenterea informatiile brute primite (tarife, oferte), spre a le posta online.

CERINTE

- cunostinte foarte bune de operare PC
- minim 6 luni experienta pe un post similar
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare
- cunostinte de constructie tarifara servicii si pachete de servicii turistice
- cunostiinte programe facturare
- capacitate buna de organizare
- rezistenta la stres
- constituie un plus experienta in turism intern
- constituie un plus experienta ca web editor (postare oferte, sejururi) in turism.

BENEFICII OFERITE

- Salariul entry-level 1200 RON - 1400 RON / luna (in primele 3 luni de proba).
Dupa aceasta perioada salariul se va renegocia la fiecare 6 luni, in functie de performante.

Haisitu.ro este o companie alcatuita dintr-o echipa tanara, cu multa initiativa si dorinta de afirmare.

Detinem urmatoarele site-uri:
- www.haisitu.ro, lansat in 2011
- www.ZborUsor.ro, lansat in 2013.

Daca vrei sa faci parte din echipa Hai si tu! trimite-ne CV-ul tau!