Agent turism BUCURESTI

Sc Filadelfia Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Vanzarea pachetelor turistice (rezervari de bilete, incasarea si urmarirea platilor);
-Gestionarea unui portofoliu de clienti , dezvoltarea relatiei cu clientii actuali si atragerea de noi clienti.
-Prospectarea pietei de profil in vederea optimizarii continue a serviciilor, avand ca scop final realizarea obiectivelor asumate;
-Atingerea targetului de vanzari lunar;
-Participare la targuri si expozitii de profil

CERINTE

-Studii superioare
-Detinator brevet turism sau certificat de specializare agent turism
-Experienta de minim 1 an într-o agentie de turism
-Cunoasterea pietei de produse turistice si a particularitatilor acesteia;
-Disponibilitate pentru program flexibil si pentru deplasari;
-Disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

Salarizare:
-mediu de lucru dinamic
-posibilitatea promovarii in cariera
-Pachet salarial atractiv: salariul fix+comision din vanzari+bonuri de masa.
-bonusuri in functie de performanta
In cazul in care considerati ca indepliniti cerintele postului va rugam sa ne trimiteti un CV actualizat la adresa recrutarefiladelfia@gmail.com sau pe fax la nr 0263215599
Doar persoanele selectate vor fi contactate!

DESCRIEREA FIRMEI

Turism intern si extern