Agent Turism

Haisitu.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmezi cursurile unei facultati de turism/georgrafie sau tocmai ai finalizat studiile si iti doresti un job in acest domeniu?
Daca vrei să te alaturi unei echipe tinere si entuziaste si iti plac provocarile, asteptam sa te cunoastem.

Printre responsabilitatile tale se numara:

- vanzarea produselor companiei (cazare, sejururi, bilete avion, etc.);
- intocmirea documentelor de plata (facturi, chitante, etc.);
- conceperea si prezentarea de oferte;
- preluarea clientilor;
- asistenta pre si post-vanzare;
- structurare si documentare informatii brute (tarife, pachete de vacanta) in vederea postarii online.

CERINTE

- diploma de licenta sau studii universitare in curs (studiile in domeniul turismului ar putea fi considerate un avantaj);
- cunostinte foarte bune de operare PC;
- voce placuta;
- orientare catre clienti
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare;
- cunostinte de constructie tarifara servicii si pachete de servicii turistice;
- cunostinte programe facturare;
- capacitate buna de organizare si rezistenta la stres;
- constituie un plus experienta in turism intern;
- bune cunostinte de limba engleza (mediu spre avansat), atat scris si vorbit.

BENEFICII OFERITE

- salariul entry-level se stabileste in functie de experienta, intre 1200 RON - 1600 RON/luna, pentru primele 3 luni de proba. Dupa aceasta perioada se va renegocia la fiecare 6 luni, in functie de performante;
- comisioane din vanzari;
- participare info-tripuri;
- participare la cursuri/training-uri.

Haisitu.ro este o agentie de turism online alcatuita dintr-o echipa tanara, cu multa initiativa si dorinta de afirmare.

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, trimite-ne CV-ul tau!