Agent turism

Sc SORY LINEA VIAGGI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent turism CU EXPERIENȚĂ
Disponibilitate imediată!

CERINTE

Cerinte:
- cunoasterea unei limbi straine (constituie avantaj)
- cunostinte PC
- bune abilităţi de comunicare scrisă şi verbală
- persoană ACTIVA, organizată, atentă la detalii
- intocmirea documentelor fiscale şi a documentelor de călătorie;
- intocmirea de rapoartelor şi a situatiilor privind vânzările;
- consilierea clienţilor în alegerea serviciilor turistice
- rezervarea serviciilor turistice solicitate de către client
-emiterea biletelor de avion/autocar
-efectuarea de rezervari hoteliere interne si externe;
- emiterea documentelor de calatorie;
DORIM PERSOANA STABILA SI PENTRU LUNGA DURATA LA LOCUL DE MUNCA-
OFERIM SERIOZITATE
SALARIU MOTIVANT ( Începând de la 2500 lei, în funcție de experiență și abilități)
SPECIALIZARE
POSIBILITATE DE AVANSARE
INFO TRIP ANUAL
Adresa: Mihai Bravu 27

0765-919.629
soryviaggi@yahoo.com

BENEFICII OFERITE

Bonusuri din vânzări

DESCRIEREA FIRMEI

Agenție de Turism