Agent Turism

Haisitu.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea produselor companiei (cazare, sejururi, bilete avion, etc.);
- intocmirea documentelor de plata (facturi, chitante, etc.);
- conceperea si prezentarea de oferte;
- preluarea clientilor;
- asistenta pre si post-vanzare;
- structurare si documentare informatii brute (tarife, pachete de vacanta) in vederea postarii online.

CERINTE

- diploma de licenta sau studii universitare in curs (studiile in domeniul turismului ar putea fi considerate un avantaj);
- disponibilitate pentru munca in tura si in week-end (sambata);
- cunostinte foarte bune de operare PC;
- voce placuta;
- orientare catre clienti
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare;
- cunostinte de constructie tarifara servicii si pachete de servicii turistice;
- cunostinte programe facturare;
- capacitate buna de organizare si rezistenta la stres;
- constituie un plus experienta in turism intern;
- bune cunostinte de limba engleza (mediu spre avansat), atat scris si vorbit.

Constituie un plus experienta ca web editor (constructie & postare online pachete turistice) in turism.

BENEFICII OFERITE

- salariul entry-level se stabileste in functie de experienta, intre 1200 RON - 1600 RON/luna, pentru primele 3 luni de proba. Dupa aceasta perioada se va renegocia la fiecare 6 luni, in functie de performante;
- comisioane din vanzari;
- participare info-tripuri;
- participare la cursuri/training-uri.

Haisitu.ro este o agentie de turism online alcatuita dintr-o echipa tanara, cu multa initiativa si dorinta de afirmare.

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, trimite-ne CV-ul tau!