Agent Turism

Bon Voyage

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea si vanzarea produselor turistice si a biletelor de avion;
- Cunoasterea in detaliu a programelor turistice, a serviciilor de cazare, de transport ce fac parte din oferta agentiei;
- Va oferi spre vanzare clientilor agentiei, toate ofertele si programele disponibile.

CERINTE

- Experienta minim 2 ani intr-o agentie de turism pe un post similar;
- Experienta in vanzarea biletelor de avion;
- Experienta vanzari pachete turistice;
- Experienta in lucrul cu sistemele de rezervari online;

- Cunostinte de constructie tarifara servicii si pachete de
servicii pentru grupuri si individuali (turism intern, extern, ticketing);
- Cunostinte temeinice de operare PC, Outlook, Word, Excel;
- Foarte bune abilitati de comunicare si vanzare;
- Cunostinte de geografie;
- Limba engleza, nivel avansat.
- Prezentabil, ordonat, organizat, punctual.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile vor fi in concordanta cu munca depusa si realizarile obtinute.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de turism