Agent Turism

INTERNATIONAL VESEL TOUR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- operare in sistemele de rezervari
- executarea ofertelor, vanzarea lor si eliberarea voucherelor
- promovarea pachetelor turistice
- culege si ofera informatii in relatia directa cu clientul
- mentinerea relatiei cu clientii existenti si realizarea contactului cu potentiali clienti
- asigura comunicarea cu partenerii interni si externi
- emiterea si incasarea facturilor pentru serviciile solicitate de catre clienti
- urmarirea si verificarea facturilor de la furnizor
- este la curent in permanenta cu produsele turistice ale agentiei
- introduce pe site ofertele companiei

CERINTE

Experienta agent turism minim 1 an.
Bun cunoscator al limbii Engleze.
Organizat si orientat catre rezolvarea problemelor
Spirit de intiativa, receptiv, isi organizeaza activitatea urmarind finalizarea sarcinilor.
Cunoscator al Platformei Wordpress (BLOG) reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

www.veseltours.ro
Tour Operator Grecia