AGENT TURISM

SUNLIGHT INTERNATIONAL TRAVEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea pachetelor turistice (rezervari de bilete, incasarea si urmarirea platilor)
-Gestionarea unui portofoliu de clienti
-Dezvoltarea relatiei cu clientii actuali si atragerea de noi clienti
-Prospectarea pietei de profil in vederea optimizarii continue a serviciilor, avand ca scop final realizarea obiectivelor asumate
-Raspunde pentru desfasurarea si finalizarea cu succes a contractelor turistice angajat

CERINTE

Studii superioare in domeniu geografie turism sau posesor al unui certificat de calificare de agent turism
-Experienta de minim 1 an într-o agentie de turism
-Cunoasterea pietei de produse turistice si a particularitatilor acesteia
Detinator brevet turism

BENEFICII OFERITE

Va rog nu aplicati daca nu aveti experienta in domeniu !!!!!!!
AGENTIA SE AFLA IN DRAGONUL ROSU ( MIJLOACE DE TRANSPORT 245 DE LA OBOR SI AUTOBUZ GRATUIT DE LA" AVION"

DESCRIEREA FIRMEI

TURISM