AGENT TICKETING/TURISM

EASTERN EUROPE SERVICES srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent ticketing /turism- experienta de minim 1 an

Responsabilitati:
- rezervare/vanzare bilete de avion;
- preluarea solicitarilor venite de la clienti
- rezervarea/ vanzarea serviciilor turistice;
- corespondenta si gestionarea portofolilului de clienti, intocmirea documentelor fiscale si de calatorie.

CERINTE

Cerintele noastre:
- orientare pozitiva permaneneta catre client si foarte bune abilitati de comunicare;
- absolvent(a) studii superioare;
- limba engleza nivel avansat;
- limba /rusa/chineza/germana, prezinta avantaj;
- cunostinte foarte bune de operare PC si de geografie;
- cunostinte sistemul de rezervari Wordspan(TRAVEL PORT )

BENEFICII OFERITE

decontare transport ;
bonusuri in functie de rezultate;
pensie privata

Agentie turoperatoare,acreditata IATA, infintata in 1993, are ca obiectiv principlal promovarea serviciilor turistice de cea mai buna calitate, oferite de o echipa tanara, dinamica, cu pregatire solida in domeniul turismului, care rezolva rapid si cu success solicitarile cele mai dificile, prin departamentele turistice: INCOMING, OUTGOING, TICKETING.