AGENT TICKETING CU EXPERIENTA

SC KIWITRAVEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:
- crearea de oferte personalizate
- rezervare si vanzare bilete de avion, consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice
- operare si emitere bilete de avion in sisteme de rezervari (Amadeus), dar si low cost
- intocmire documente fiscale si de calatorie
- emitere de asigurari medicale
- gestionarea portofoliului de clienti, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii, atragerea de noi clienti

CERINTE

- Absolvent de studii superioare (de specialitate – reprezinta un avantaj)
- Experienta de minim 3 ani intr-o agentie de turism, preferabil cu profil detailist
- Abilitati foarte bune de vanzare si negociere
- Cunostinte aprofundate de geografie/ turism
- Cunoscator de limba engleza nivel avansat.
- Cunostinte foarte bune de operare PC
- Cunostinte sisteme de rezervari (Amadeus) – cursurile IATA constituie un avantaj
- Responsabilitate, capacitatea de a raspunde profesional atat oral cat si scris, amabilitate, calm

BENEFICII OFERITE

- Salariu va fi negociat in functie de experienta candidatului
- Telefon mobil
- Facilitati pentru petrecerea concediilor
- Program de lucru luni – vineri 9.00 – 18.00.

DESCRIEREA FIRMEI

AGENTIE DE TURISM