Agent teren operare kiddie rides

CDC ENTERTAINMENT ZONE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operare automate si jucarii oscilante de tip kiddie rides la locatiile CDC ENTERTAINMENT ZONE din Bucuresti (indoor si outdoor).
Asigurarea bunei functionari a echipamentelor.
Asigurarea curateniei echipamentelor.
Solutionarea sesizarilor din partea clientilor

CERINTE

Studii medii;
Aptitudini tehnice;
Dinamic, flexibil, rezistent la stress, serios;
Spirit de echipa;
Buna orientare in teren;
Buna cunoastere a orasului Bucuresti;
Aptitudini de comunicare, orientare catre client;
Disponibilitate in weekend;
Permis de conducere categ. B-OBLIGATORIU.
Autoturism propriu.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca
Salariu fix
Decontare combustibil.

CSC ENTERTAINMENT ZONE SRL a fost infiintata in anul 2010 cu scopul de a opera kiddie rides pentru distractia copiilor si facem parte dintr-un grup de firme care au ca obiect principal operarea acestor kiddie rides-uri.

In prezent operam aproximativ 500 Kiddie Rides – uri in Bucuresti, Bacau, Bistrita, Botosani, Buzau, Calarasi, Constanta, Drobeta Turnu Severin, Focsani, Gaesti, Iasi, Medgidia, Navodari, Pitesti, Ploiesti, Ramnicu Valcea, Roman, Oradea, Satu Mare, Slatina, Targoviste, Timisoara.

Avand ca partener cea mare firma de operare a astfel de echipamente din Europa, beneficiem de jucarii de calitate, in conformitate cu standardele EU. Pentru a veni in intampinarea cerintelor clientiilor nostri (copii cu varste cuprinse intre 2 si 5 ani) am ales in principal jucarii cu licenta Disney, facand astfel fiecare locatie “Davimat” un punct de atractie pentru cei mici.
DC ENTERTAINMENT ZONE SRL