Agent Telesales Junior- parafarmaceutice, premium brand

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania reprezinta cel mai important producator si distribuitor de produse parafarmaceutice. In prezent promoveaza brandul prin reteaua proprie de magazine, in lanturile de farmacii si la medici.

Nota: Angajatorul accepta si absolventi dispusi sa se dezvolte profesional in domeniul parafarmaceutic.

Responsabilitati - Suport Vanzare / Back Office:
Relationare telefonica cu partenerii firmei- farmaciile de lant din portofoliul firmei (aprox. 70% din activitate);
Promovarea produselor din portofoliu si a campaniilor periodice;
Primeste si proceseaza comenzile clientilor;
Introduce datele in sistemul informatic si realizeaza rapoarte de vanzare la cerere;
Acorda asistenta colegilor din departamentul de vanzare directa.

CERINTE

Cunostinte de operare calculator suita - MS Office (Word, Excel. Outlook, PowerPoint etc.)
Persoana organizata, atenta la detalii si orientata spre indeplinirea obiectivelor;
Abilitati excelente de comunicare;
Cunostinte de limba engleza nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix 1500 lei net + comision din vanzari = pachet lunar variabil intre 2300-2500 lei net;
Posibilitate reala de crestere profesionala si salariala, in functie de realizari;
Program de lucru 8h/zi, L-V;
Locatie job- Piata Victoriei.

Detalii: www.QLT.ro
cariera@QLT.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.