Agent servicii client

DAAS International Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Verificare si sortare rapoarte service ;
• Verificare garantii, ofertare, facturare ;
• Transmitere oferte;
• Emitere devize de calcul ;
• Account management pentru devize de calcul si facturi ;
• Suport ERP pentru departamentul de service.

CERINTE

• Studii medii, de preferinta economice (contabilitate primara) ;
• Cunostinte tehnice in domeniul instalatiilor frigorifice comerciale si industriale, prezinta avantaj ;
• Corectitudine, seriozitate, capacitate de a lucra in echipa, de a colabora ;
• Atentie la detalii si atentie distributiva;
• Cunostinte operare PC (foarte bune cunostinte EXCEL) ;

BENEFICII OFERITE

• Lucrul intr-un mediu profesionist, intr-o companie serioasa, stabila;
• Tichete de masa;
• Tichete cadou de sarbatori;

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier