Agent servicii client

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Verificare si sortare rapoarte service ;
• Verificare garantii, ofertare, facturare ;
• Transmitere oferte ;
• Emitere devize de calcul ;
• Account management pentru devize de calcul si facturi ;
• Suport ERP pentru departamentul de service.

CERINTE

• Studii medii, de preferinta economice (contabilitate primara) ;
• Cunostinte tehnice in domeniul instalatiilor frigorifice comerciale si industriale ;
• Corectitudine, seriozitate, capacitate de a lucra in echipa, de a colabora ;
• Atentie la detalii si atentie distributiva;
• Cunostinte operare PC (foarte bune cunostinte EXCEL) ;
• Permis de conducere categoria B (un avantaj);

BENEFICII OFERITE

• Lucrul intr-un mediu profesionist, intr-o companie serioasa, stabila ;
• Tichete de masa si tichete cadou de sarbatori;

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier