Agent Securitate/Interventie din Bucuresti

DAB SECURITY INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea ordinii de securitate in obiective;
• Paza obiectivului, bunurilor si valorilor nominalizate in planul de paza si asigurarea integralitatii acestora;
• Rezolvarea incidentelor de securitate;
• Asigurarea informarii operative privind ordinea de securitate in obiectiv;
• Gestionarea resurselor materiale din dotarea postului;
• Completarea documentelor specifice serviciului de securitate;

CERINTE

Experienta privind paza si securitatea obiectivelor – constituie un avantaj;
• Capacitatea de mentinere a unor relatii de munca eficace;
• Respectarea riguroasa a regulilor si instructiunilor;
• Atentie concentrata si distributiva;
• Capacitate de memorare buna;
• Studii medii;
• Atestat profesional de agent securitate sau certificat de cal;ificare;
• Fara antecedente penale;
• Apt medical si psihologic pentru exercitarea functiei;
• Recomandare de la ultimul loc de munca – constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial in functie de performante si obiectiv;
• Mediu de lucru dinamic;
• Oportunitati de cariera intr-o companie in plina ascensiune;

Relatii la telefon 0786014803 sau trimiteti CV dvs pe mail sergiucojocariu@dabsecurity.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de paza si protectie .