Agent Securitate

Securitas Services Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ești tânăr, curajos și ambițios? Iți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic și profesionist? Iți doresti stabilitate financiară și posibilitatea de a promova?

CERINTE

Aplică aici, sună la 0747 225 916 / 021 232 11 35 sau depune-ți CV-ul la recrutare@securitas.com.ro și alătură-te echipei de profesioniști Securitas România.

BENEFICII OFERITE

Vei beneficia de cele mai bune condiții de muncă, oportunități de promovare conform schemei Agent Securitate -> Agent Interventie -> Operator CCTV -> Dispecer -> Sef Tura, salariu la timp și corelat cu munca depusă, transport decontat și tichete de masă.

Securitas este lider in domeniul securitatii private. Avem mai mult de 280.000 angajati in 45 de tari din America de Nord,Europa,America Latina,Orientul Mijlociu,Asia si Africa. Ne concentram in crearea solutiilor care se potrivesc cel mai bine nevoilor fiecarui client, avand ca filozofie de business "experienta". Peste tot in lume de la micile magazine pana la aeroporturi, cei 280.000 angajati fac diferenta.