Agent Rezervari (suport telefonic/e-mail)

Docte Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia lucreaza numai cu clienti internationali si vinde pachete turistice pentru insula San Torini (Grecia), in resorturi de 5 *

Nu se vor face vanzari, ci strict partea de consultanta si de suport (prin telefon sau pe e-mail): rezervari, solutionare cereri speciale etc.

Cautam o persoana dinamica, cu experienta de lucru cu clientii si cu excelente abilitati de comunicare in limba engleza.

Este obligatorie experienta anterioara in turism - fie in receptii hoteliere, fie in agentii de turism.

CERINTE

-> Limba Engleza nivel avansat, scris si vorbit - obligatoriu;

-> Experienta in turism este obligatorie - fie in receptii hoteliere, fie in agentii de turism;

-> Studii superioare finalizate/ in curs (de preferinta studii in domeniul turismului);

-> Persoana comunicativa, organizata;

-> Experienta in programe de rezervari (Opera, Amadeus, etc) si sisteme de rezervari (Booking.com, Agoda.com, Orbitz.com, etc) este un plus;

-> Cunostinte utilizare PC (Microsoft Outlook, Internet, MS Office)

BENEFICII OFERITE

Biroul este in zona Unirea, este deschis de luni pana duminica, intre 08h00-23h00 si se va lucra in ture (8 ore/ zi). Se lucreaza, prin rotatie, 2 week-enduri pe luna (cu 2 zile libere in cursul saptamanii).
Salariul este intre 1800- 2000 lei (net)

Intr-o lume in care oamenii si organizatiile au o viziune simplista si statica, dorim sa promovam o imagine complexa si cuprinzatoare a ceea ce inseamna 'fuziunea intre oameni si companii'.
Organizatiile de masa sunt din ce in ce mai axate pe mecanizare si pe standardizarea oamenilor, aspecte care conduc la disparitia caracteristicilor individuale. In contrast, punem accentul pe puterile intelectuale si spirituale ale omului.

Noi credem în Organizatiile cu un suflet!

Noi credem in Oameni!

​Ne dorim sa avem o noua abordare pe piata recrutarii.
Ofertele noastre sunt adaptate la cele mai recente tendinte de evolutie ale pieței. Consultantii nostri lucreaza cu pasiune si din pasiune.

Cautam intotdeauna solutii intelepte pentru a crea 'Fuziunea intre Oameni si Companii'.

Suntem implicati, creativi, flexibili si motivati de a finaliza cu succes orice proiect!

www.docte.ro