AGENT REZERVARI SUPORT TELEFONIC/ E-MAIL

Docte Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia lucreaza numai cu clienti internationali si vinde in principal pachete turistice pentru Grecia (insula San Torini).

Cautam o persoana dinamica, cu experienta si cu excelente abilitati de comunicare in limba engleza, pentru o perioada de 3 luni (pana la 1 octombrie)

Nu se vor face vanzari, ci strict partea de consultanta si de suport (prin telefon sau pe e-mail).

Este preferabila experienta anterioara in turism - fie in receptii hoteliere, fie in agentii de turism.

CERINTE

-> Limba Engleza nivel avansat, scris si vorbit - obligatoriu;

-> Experienta in turism minim 3 ani - fie in receptii hoteliere, fie in agentii de turism - obligatoriu ;

-> Studii superioare finalizate (de preferinta studii in domeniul turismului);

-> Persoana comunicativa, organizata;

-> Experienta in programe de rezervari (Opera, Amadeus, etc) si sisteme de rezervari (Booking.com, Agoda.com, Orbitz.com, etc) este un plus;

-> Cunostinte utilizare PC (Microsoft Outlook, Internet, MS Office)

Biroul va fi deschis de luni pana duminica, intre 08h00-18h00 si se va lucra in ture.

BENEFICII OFERITE

Salariu net: 1100 lei

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare