Agent regional vanzari produse cosmetice

HonmaTokyo.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim condiții foarte avantajoase de colaborare pentru agenți de vanzare a produselor cosmetice în saloanele de înfrumusețare. Produsele comercializate de noi reprezintă soluții inovative în domeniul îngrijirii părului. Brandul Honma Tokyo este o marcă relativ nouă pe piața internațională, dar care deja și-a făcut un renume, ba chiar a reușit să ocupe primul loc pe nișă în unele țări. Calitatea inconstestabilă a produselor și efectul tratamentelor Honma Tokyo fac ca cererea pentru aceste produse sa fie tot mai mare. Căutăm colaboratori în fiecare oraș mare și zonă a țării pentru promovarea produselor către saloanele de înfrumusețare. Veniturile sunt cumulative și pe termen lung vă puteți asigura un venit stabil și sigur.

CERINTE

Bune abilități de comunicare și relaționare cu clienții.
Disponibilitate de deplasare catre potențialii clienți.
Promovarea produselor către saloane cu ajutorul materialelor de marketing.
Invitarea proprietarilor de salon și coafezelor la seminarii și workshpuri.
Relaționarea cu clienții, înțelegerea nevoilor acestora, recomandarea produselor noi.
Preluarea comenzilor de la clienți, livrarea produselor după caz.
Formarea unei baze de date de clienți cu care veți lucra pe termen lung.
Poți sa ai sau nu experiență, reușita depinde doar de tine.

BENEFICII OFERITE

Comision cumulativ de la toți clienții, atat de la cei vechi cat și de la cei noi.

Import și distribuție de produse cosmetice pentru saloane de înfrumusețare. Honma Tokyo este una din mărcile de bază pe care o promovăm în Romania.