Agent livrari la domiciliu

SC BETTY ICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Betty Ice SRL caută un nou coleg pentru departamentul de distribuţie – livrări la domiciliu din București.
Punct de lucru: București
Post vacant: Agent Livrari la Domiciliu
Responsabilităţile jobului:
- Pregătirea comenzilor la timp, conform documentelor primite;
- Încărcarea/descrcărea mărfii;
- Livrarea comenzilor clienților, la timp, livrările se fac în zona capitalei și limitrofele acesteia.

CERINTE

Permis de conducere categoria B, obligatoriu minim 3 ani;
- Studii medii;
- Experieță în condus autoturism de 3.5 t ;
- Responsabilitate, conștiinciozitate;
- Fără cazier judiciar;
- Fără antecedente privind circulația pe drumurile publice, disciplinat în trafic;
- Orientare către client ;
- Experiență în munca cu clienții;
- Excelente abilități de comunicare;
- Buna cunoaștere a Bucureștiului;
- Spirit de echipă;
- Cunoștințe minime de mecanică auto;
- Persoană dinamică și flexibilă, care are capacitatea de învățare rapidă;

BENEFICII OFERITE

Noi îți oferim:
- O echipă primitoare și dinamică;
- Posibilități de dezvoltare profesională;
- Stabilitate;
- Pachetul salarial o să fie negociat la interviu și o să fie corelat cu performanța.

Cv-urile se pot depune la adresa: lucian.timofte@bettyice.ro

DESCRIEREA FIRMEI

S.C. BETTY ICE S.R.L.