Agent livrari / curierat Bucuresti

HTD Intermedia SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentul se ocupa de livrarea produselor catre clientii firmei, cu masina pusa la dispozitie de catre companie. Salariu competitiv, mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara si dinamica. Telefon de serviciu, diverse bonusuri.

Descrierea jobului:

- Transporta marfa in baza documentelor de insotire;
- Livreaza comenzile conform programului de distributie, in zona arondata;
- Efectueaza incasarea dupa programarea de incasari.

CERINTE

Candidatul ideal:

- Are in jur de 20 de ani
- Detine permis categoria B (minim 1 an experienta, sau 10 mii km)
- Fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat), fara cazier judiciar
- Buna capacitate de autoorganizare
- Lucreaza bine si in conditii de stres
- Sociabil, buna comunicare interpersonala, spirit de echipa.
- Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj

Compania se afla in topul comerciantilor online de flori si cadouri din Romania, avand in portofoliu o serie de magazine online cu livrare prin curieri proprii in Bucuresti si Ilfov. Ne mandrim cu un mediu de lucru placut, cu o echipa tanara si dinamica, cu sarcini si responsabilitati clare, bazate pe respect, recunoasterea meritelor si recompensarea performantelor.