Agent Livrari - cat. B

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persons angajeaza pentru o companie de constructii, Agent Livrari, serios si cu experienta in domeniu.

Persoana pe care o cautam va avea urmatoarele activitati:

Este responsabil sa livreze marfurile/bunurile in bune conditii si in termen;
Este responsabil de integritatea cantitativa si calitativa a marfurilor/bunurilor luate in primire pana cand le da in primire clientului;
Verifica cantitativ si calitativ cand ia in primire marfurile/bunurile pentru ca produsele sa aiba ambalajul original sau sa nu fie deteriorate;
Este responsabil de activitatea de stivuire/aranjare a marfurilor/bunurilor la incarcarea in mijlocul de transport;
Incarca si descarca marfurilor/bunurilor la depozit/client;
Cere in scris Sefului Departamentului Logistic sa ia masuri de dotare sau orice alte masuri necesare pentru efectuarea in bune conditii a operatiunilor de livrare;
Este responsabil de intocmirea zilnica a raportului de activitate;
Preda numerarul si instrumentele de plata, la venirea din cursa, conform procedurilor;
Respecta intocmai Codul Rutier;
Pastreaza si exploateaza in bune conditii echipamentele luate in primire pe proces verbal de predare-primire;
Respecta regulile de protectia muncii si de PSI, ROI si procedurile in vigoare ale companiei;
Furnizeaza rapoarte si feed–back regulat si in timp util la cererea superiorului direct, ori altor manageri de rang superior (asociatii firmei);
Raspunde material si disciplinar pentru pagubele produse, daca prin fapta si in legatura cu munca a cauzat pagube materiale societatii;
Raporteaza conducerii in timp util orice nereguli pe care le observa in modul de executare a sarcinilor ce revin oricarui angajat al societatii, indiferent de functia pe care o detine daca din cauza acestor nereguli s-ar putea crea sau s-au creat deja prejudicii firmei;

CERINTE

- Serios
- Punctual
- Perseverent
- permis conducere categoria B;
- atestat transport marfa;
- experienta minima de 2 ani in distributie (constituie un avantaj);
- studii medii;

BENEFICII OFERITE

Salariu in conformitate cu nivelul pietei
Bonusuri in functie de performanta
Tichete de masa

Persons este o agentie integrata de resurse umane, infiintata la sfarsitul anului 2015 de catre o echipa de antreprenori cu experienta in mediul de business.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revitalizeze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane, atat cu angajatorul, cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement