AGENT INTERVENTIE

ALARM SYSTEMS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea interventiei rapide la mesajele de alarma receptionate de la clientii companiei

CERINTE

CONFORM LEGII 333/2003 INALTIME MINIM 1,80, PERMIS CONDUCERE, EXPERIENTA MINIM 2 ANI, TURE

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu

Grupul de firme „ALARM SYSTEMS”, infiintat in anul 1991, are ca obiect principal de activitate proiectarea, comercializarea si instalarea de sisteme profesionale de securitate complexe. Deasemenea, complementar sistemelor oferite de noi, punem la dispozitia clientilor nostri o gama larga de servicii profersionale de paza. Compania noastra reprezinta siguranta si competenta unui vast concept de servicii si produse, ce acopera intreaga gama de cerinte a clientilor nostri, de la consultanta in domeniul de aplicare, pana la solutii profesionale si viabile de finalizare a proiectelor de sisteme si/sau servicii de securitate. Prin specificul activitatii si pe baza experientei dobandite de-a lungul vremii, compania noastra are ca principiu fundamental protejarea integritatii fizice si morale a clientilor nostri, precum si a bunurilor acestora. Tocmai datorita acestui principiu, precum si seriozitatii si profesionalismului cu care tratam fiecare „provocare” in ce priveste asigurarea securitatii la cel mai inalt nivel, ne putem mandri cu faptul ca ne mentinem in permanenta in fruntea topului celor mai bune companii de profil din tara.