AGENT IMOBILIAR

KonsImob Expert S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent imobiliar departament de inchirieri/ vanzari, comsion, iar pentru atingerea targetului se ofera bonusuri saptamanale si lunare.

CERINTE

Persoana cu abilitati bune de relationare, sociabili, ambitiosi, cu dorinta maxima de afirmare.
- Persoana punctuala, serioasa si corecta;
- Cunostinte de operare calculator
- Vorbitor limba romana nivel superior,
- Bune abilitati de comunicare;
- Responsabilitate personală şi punctualitate;
- Persoana organizata, analitica, atenta la detalii;
- Abilitati deosebite de comunicare si negociere;
- Putere de convingere;
- Persoana dinamica, optimista, sociabila;
- Spirit puternic de echipa si antreprenorial.

BENEFICII OFERITE

Se ofera carte de munca, cursuri de specializare.
Se ofera posibilitatea avansarii in companie.
- comision din vanzari crescator in functie de rezultate;
- Instruire permanenta in tehnici de vanzare / negociere;
- Mijloace moderne de lucru şi publicitate, logistică performantă;
- Prospectarea pietei imobiliare;
- Contactarea clientilor, oferirea de consultanta imobiliara acestora;
- Introducerea lor in baza de date;
- Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare;
- Pastrarea unei bune relatii cu clientii si dupa finalizarea tranzactiei;
- comision progresiv in funcție de incasari ;
- instruire permanenta in tehnici de vanzare / negociere;
- performanta este recunoscuta si apreciata corespunzator;
- utilizarea mijloacelor moderne de lucru, publicitate si logistica performanta.
- mediu de lucru ambiant;
- conditii optime pentru desfasurarea activitatii;
- posibilitatea unei cariere pe termen lung;