Agent imobiliar

LIDERIMOB CASA EXPERT

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Identificarea si selectarea cererilor si ofertelor;
- Selectarea cererilor si ofertelor;
- Stabilirea contactelor cu solicitantii si ofertantii;
- Prospectarea ofertei si intocmirea fiselor de prospector ;
- Vizionarea imobilelor ;
- Incheierea contractului de comision cu ofertantul ;
- Mediatizarea ofertei ;
- Mentinerea permanenta a contactului cu ofertantul ;
- Incheierea contractului de comision cu solicitantul (fisa de vizionare)
- Asistenta privind intocmirea actelor de transfer a imobilului ;
- Obtinerea comisionului;
- Mentinerea legaturilor cu clientii.

CERINTE

Cautam agent imobiliar cu sau fără experienta, dornic sa munceasca full time sau part time și sa realizeze un venit consistent.
Posesia carnetului de conducere categoria B constituie un plus, insa nu o cerinta obligatorie.

Consideram ca valorile noastre, profesionalismul, atentia la detalii , comunicarea transparenta si onestitatea cu clientul sunt uneltele cu care reusim sa ne mentinem pe o piata imobiliara instabila si într-o continua schimbare venind în întâmpinarea cerintelor dumneavoastra.
Liderimob a facut un pas in fata avand Brokerii Imobiliari care nu sunt simplii vanzatori de oferte imobiliare noi ne asumam rolul de mediatori in dialogul dintre proprietari si clienti aceasta pentru ca ne-am propus de la bun inceput sa oferim servicii imobiliare complete, urmarind intreg procedeul vanzarii care incepe inainte de semnarea antecontractului pana la semnarea contractului de vanzare-cumparare, scutind timp si bani fiecarui client al nostru.
În cadrul agentiei noastre fiecare client este tratat în egala masura de catre brokerii nostri oferindu-le o abordare simpla si concisa în furnizarea de informatii corecte si prompte pentru fiecare solicitare în parte si nu inducerea în eroare prin omisiune pentru a face o vânzare cu orice pret, Idea de locuinta ideala este importanta pentru noi si va vom ghida pasii catre ACASA.