Agent imobiliar

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru unul dintre cele mai importante grupuri financiare din Europa Centrală şi de Est :Agent Imobiliar.

Atributii:
-Prospectarea pietei imobiliare
-Publicitate la portofoliul alocat;
-Contactarea potentialilor clienti si oferirea de suport acestora(vanzatori cat si cumparatori)
-Introducerea clientilor/activitatilor/detalii suplimentare in aplicatiile interne;
-Consilierea potentialilor clienti cu referire la piata imobiliara: preturi, documente necesare, optiuni finantare
-Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare;
-Pastrarea unei bune relatii cu clientii si dupa finalizarea tranzatiei;
-Orice alte sarcini trasate de superiorul direct pentru realizarea activitatii

CERINTE

-Abilitati de comunicare ;
-Atitudine pozitiva, proactiva; optimista;
-Persoana organizata, analitica, dinamica, atenta la detalii;
-Spirit antreprenorial si abilitati de dezvoltare afacere;
-Cunostiinte de specialitate si experienta pe piata imobiliara reprezinta un avantaj;
-Seriozitate si promptitudine cu clientii;
-Spirit de echipa, comportament corespunzator;
-Cunostinte de operare calculator: Ms Office, Windows.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
-Mediu de lucru placut;

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.